HAKKIMIZDA
Biz Kimiz?

Firmamız Ankara’da marangoz işkenceleri imalatı ile sektöründe ticarete başlamıştır. Ahmet Seyfi BULUT tarafından kurulan Bulut Marangoz İşkence İmalatı kuruluş tarihi olan 1973 yılından beri mobilya, inşaat, çelik konstrüksiyon, seramik ve yatçılık sektörlerinde kullanılan işkence ürünlerini üretmektedir.

Firmamız güçlü ve dinamik bir pazarlama ekibi kurarak, başta Ankara olmak üzere bütün Türkiye’ye imal ettiğimiz işkence ürünlerinin ve Fikssan bağlantı elemanlarının satışı ile ürün yelpazesini sürekli geliştirmeye çalışmıştır.

Yolunda hızlı ve güvenilir adımlarla ilerleyen Bulut İşkence Makina İç ve Dış San. Ltd. Şti. teknolojinin son imkanlarından faydalanarak kendini sürekli geliştirmektedir. Bol çeşit ve kaliteli hizmet, yüksek stok ve zamanında sevkiyat konularında kesinlikle taviz vermeyen firmamız, yenilikleri sürekli takip ederek güncel ürünlerin üretimini ve satışını yüksek kaliteyle birleştirerek siz değerli müşterilerine sunmuştur.

1973 yılından beri devam eden yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimizi birer iş ortağı olarak görmekte ve bu kapsamda güven ilişkisi kurmaktadır. Tüm iş ortaklarımıza çalışmalarında başarılar dileriz.

Misyon

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Vizyon

Çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.